Новини. Жовтень. Листопад

Це лише наше відчуття, що зима завжди приходить зненацька?

Разом із тим, команда освітнього хабу «NotBox» готова підбити підсумки жовтня й листопада 2022 року.

Які тематичні напрями були в центрі нашої уваги?

• Цифрова компетентність. Низку заходів проведено у форматі реалізації проєкту «Цифрові інструменти українського блогера». Не залишився поза увагою національний тест з медіаграмотності, висновками наші фахівці поділилися з широкою аудиторією.

• Психологічна та домедична допомога. В умовах воєнного стану, в якому перебуває зараз наша країна, цей вебінар став дуже актуальним.

• Громадянська освіта. Гра-тренінг «Світ Громад» як інструмент освітньої діяльності не залишила байдужими різноманітні аудиторії: старшокласників, студентів, учителів, керівні кадри закладів освіти.

• Володіння українською мовою, комунікативна компетентність. Вебінари із загальною назвою «Збагачуємо активний словник» були присвячені монологічному й діалогічному мовленню, лінгвістичним іграм і творчим завданням, розвитку імпровізаційних умінь. Також приділили увагу техніці мовлення: диханню, голосу, дикції.

• Декоративно-ужиткове мистецтво. Традиційно велику кількість учасників зібрали онлайн майстер-класи з виготовлення декоративних віночків з бісеру та шовкових стрічок, українських різдвяних прикрас.

А завершився листопад презентацією «Твори про героїзм українців: збірка «Васи́льки» Ірини Зелененької».

Дякуємо нашим спікерам: Олені Косовець, Альоні Мартинюк, Валентині Чорній, Євгену Івашкевичу, Тетяні Дрозд, Ії Місецькій, Ірині Красильниковій, Ірині Зелененькій, Віктору Крупці!

А ще наші студенти активно відгукнулися на святкову акцію – розіграш до Міжнародного дня студента та мали можливість познайомитися з Еліною Добровольською, керівницею маркетингового відділу громадської організації «АЙСЕК в Україні» у місті Вінниця – молодіжної організації, що розвиває лідерство й організовує волонтерські та професійні стажування для молоді.

Ми зустрічалися в освітньому хабі «NotBox», спілкувалися наживо й дистанційно, виходили в гості до наших партнерів – у заклади загальної середньої освіти й обласний молодіжний центр «Квадрат». У співпраці з ГО “Центр Поділля-Соціум” та ГО “Інноваційна дія”, з Представництвом DVV International в Україні організували захід у форматі світового кафе «Як ми маємо змінити підхід до неформальної освіти, щоб забезпечити стійке повоєнне відновлення громади?»

Про всі згадані події докладніше можна дізнатися в наших попередніх новинах.

Ми вдячні кожному і кожній, хто приєднався до наших заходів, залишив пропозиції в реєстраційній формі, відгук у чаті, коментар під нашим дописом.

Ваша активність – це рушійна сила нашої роботи! А відтак на нас чекає змістовний і різноманітний грудень! Тримаймо стрій!