Новини Грудень

27.12.2022

«NotBox» у перекладі з англійської «НеКоробка». І наш освітній хаб якнайкраще відповідає цій символічній назві. Адже справжня, змістовна співпраця не обмежується конкретним (навіть найкращим!) приміщенням. Мобільність, актуальність, різноманітність, практичне спрямування, орієнтованість на різні цільові аудиторії – це основні засади діяльності хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Грудень 2022 року став тому гарним підтвердженням:
– ми ходили в гості (до Вінницького міського хабу «Місто змістів», до простору – студії «ПІЧ», до «Вінницького ліцею №16») та запрошували до хабу гостей (викладачів історичного факультету й учасників круглого столу «Заєць Іван Іванович – археолог, музейник, педагог»);
– проводили власні заходи (розіграш до Дня святого Миколая «Таємна книга») й були співорганізаторами (спільно з «Вінницьким ліцеєм №7 ім. Олександра Сухомовського»)
– працювали в режимі офлайн (ігрові сесії «Світу Громад») та у форматі дистанційного спілкування (сайт освітнього хабу, Facebook, Instagram),
– приєднувались до навчання за програмами підвищення кваліфікації (тренерів І та ІІ категорії дитячо-юнацьких спортивних шкіл) й до волонтерської діяльності (спільно з Вінницьким волонтерським центром «Шахіна» та «Вінницьким ліцеєм №6», «Вінницькою початковою школою №5»).
Щоб дізнатися про наші події докладно – варто повернутися до стрічки новин.
А ще команда освітнього хабу пройшла навчання за програмою вебінару «Цифрові інструменти Google для освіти», серію тренінгів «Додатки для підвищення цифрової спроможності» та ініціювала підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з Фундацією «Товариство європейського розвитку і громадянської освіти “ТЕРЕН”» (Польща).
Так завершується 2022 рік.
Незабаром – анонси подій на січень – лютий 2023.