Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

05.07.2021

5 липня 2021 року відбулася значуща для освітнього хабу «NotBox» подія! Між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Взаємодія, що вже триває роками, окреслює нові вектори розвитку неформальної освіти, збільшуючи можливості залучення і студентів, і викладачів до процесу освіти дорослих. Нагадаємо, що саме з ініціативи ГО «Центр Поділля-Соціум» у Вінницькій міській територіальній громаді створено Центр Освіти Дорослих. Поєднання сильних сторін формальної і неформальної освіти – це, безперечно, потужний ресурс розвитку! І місце зустрічі активних і небайдужих – освітній хаб «NotBox»! Долучайтесь як учасники й тренери, пропонуйте цікаві ідеї та надсилайте запити, адже мета Меморандуму ‒ об’єднати зусилля щодо розвитку в Україні освіти дорослих як важливого компоненту громадянського суспільства.