Науково-методичний семінар «Особливості участі вихователя в організації педагогічного процесу музичного виховання дошкільників»

10.12.2020

В межах роботи Педагогічного ХАБу ВДПУ ім. М. Коцюбинського доцентом кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Шикирінською Оксаною Анатоліївною було проведено науково-методичний семінар «Особливості участі вихователя в організації педагогічного процесу музичного виховання дошкільників» на базі ЗДО № 2 «Калинка» м. Жмеринка. Вихователі та музичні керівники дитячих садочків міста мали змогу ознайомитись із сучасними тенденціями музичного виховання дітей дошкільного віку, зокрема специфікою роботи вихователя щодо діагностики та розвитку музичних здібностей дошкільників. По завершенню вихователі отримали сертифікати учасників семінару, комплект методичних матеріалів та нові враження та ідеї, що надихатимуть їх до творчої педагогічної діяльності.