Новини. Вересень.

29.09.2022

Вересневий марафон 2022 року для освітнього хабу «NotBox» завершено. Розпочався навчальний рік, а відтак наші заходи були спрямовані насамперед на дві цільові аудиторії: студентів та вчителів.

Нашими спікерами стали науково-педагогічні працівники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Олена Косовець, Iryna Krasylnykova, Наталія Кравцова і Тетяна Дрозд, учасниками – майже 350 освітян.

Ми поцікавились, як добре знають вінничани своє місто, та мали приємність познайомитися з переможцями онлайн-вікторини до Дня Вінниці. Зустрілися з учасниками ІV Риторичного турніру для старшокласників і студентів, провели творчу «Післямову» до заходу. Долучилися до проведення навчання за програмою підвищення кваліфікації спортивних тренерів І та ІІ категорій. Відвідали Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної та взяли участь у проведенні педагогічної ради, розповіли про освітній хаб і гру «Світ Громад», в яку із задоволенням грають старшокласники, студенти, дорослі.

Ми продовжуємо співпрацю з Центром Освіти Дорослих територіальної громади міста Вінниці, а відтак до наших заходів приєднуються всі охочі.

Ми провели опитування в соцмережах та проаналізували пропозиції, котрі висловлювали учасники заходів у реєстраційних формах, сформували рейтинг топових тем, заходи з яких запропонуємо в жовтні й надалі.

Отож, 2022-2023 навчальний рік набирає обертів. І ми працюємо. Щоб підтримати наших захисників та фронті й висловити їм безмежну вдячність за кожен наш день, ми гуртуємо освітній фронт. Разом до перемоги України!