Онлайн-презентація гри «Конструктор Квестів»

12.02.2021

Зосередженість, увага, критичність і швидкість мислення, і навіть уміння вправно орієнтуватися в безмежній мережі Інтернет – все це про відчуття учасників гри «Конструктор Квестів». Команда освітнього хабу «NotBox» приєдналася до проведення онлайн-презентації. Відтепер усім відомо, що гру «Конструктор квестів» у рамках  грантової програми проекту IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»  розроблено викладачами факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Але тільки команда хабу на власні очі бачила, який мікс емоцій панував за лаштунками! Радіємо, що мали можливість долучитися до спільної роботи. Щиро віримо, що створена командою проєкту гра стане улюбленою серед школярів та студентської молоді. Бажаємо невтомності й нових ідей!