Переможці конкурсу проєктів «ʺNotBoxʺ – простір студентських ініціатив»

15.12.2020

Попри карантинне будення, 15 грудня 2020 року освітній хаб «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського осяявся посмішками переможців конкурсу проєктів «ʺNotBoxʺ – простір студентських ініціатив». Конкурс став вагомою складовою загальноміського проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя», реалізованого за підтримки Вінницької міської ради.

До участі в конкурсі було допущено 12 проєктів. Члени журі одностайно вирішили: всі роботи є актуальними, реалістичними, зі зрозумілим, чітко прописаним планом й очікуваними результатами, які будуть значущими для студентської громади й усього університету. А відтак у конкурсі не може бути переможених. Кожен учасник переміг, ще й не одноразово: коли відчули свою ідею, знайшли час для написання реєстраційних карток, ґрунтовно підготувалися до захисту проєктів. Підсумок: перше, три других і вісім третіх місць! Яскраві, ексклюзивні сертифікати й грошові премії, щирі посмішки й без зволікань – подальші плани. І символічна перемога проєкту «Лідери покоління Z» Тетяни Даценко, адже конкурс зібрав справжніх студентських лідерів! Бажаємо всім успіхів!