Тренінг «Базові реанімаційні заходи з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора»

19.02.2021

Звичайні слова «Бажаємо здоров’я» упродовж останнього часу набули в суспільстві особливої актуальності. І йдеться не лише про дотримання карантинних обмежень у період пандемії.
На жаль, окрім коронавірусу, існують численні загрози життю й безпеці людини. І запит педагогічних працівників щодо напрацювання практичних вмінь надавати домедичну допомогу – не випадковість.
Викладачі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Гудзевич Людмила Сергіївна, доцент кафедри біології, кандидат біологічних наук; Нестерова Світлана Юріївна, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації; Завальнюк Оксана Леонідівна, старший викладач кафедри біології, розробили курс тренінгів із домедичної допомоги.
19 лютого 2021 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 Вінницької міської ради» відбулося перше заняття – «Базові реанімаційні заходи з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора». Результатом роботи стало не лише ознайомлення учасників тренінгу із BLS, а, що найважливіше, відпрацювання до автоматизму, м’язової пам’яті практичних навичок, аби потенційному рятувальнику не заважали сумніви та страхи.
Освітній хаб «NotBox» Педуніверситету, який здійснював загальну координацію роботи, дякує і тренерам, і учасникам за активну співпрацю.
Бережімо себе і дбаємо про безпечне освітнє середовище!