Тренінгове заняття «Алгоритм підготовки та реалізації проєкту»

27.10.2020

І знову одвічні питання, що турбують учасників проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя»: де шукати гранти, як оформити грантову заявку, аби члени конкурсної комісії були одностайні: ваша ідея – найкраща й варта реалізації!
27 жовтня 2020 року гостем освітнього хабу «NotBox» Педуніверситету став Олег Слушний, директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради».
Учасники зустрічі дізналися:
про гранти, які оголошуються в м. Вінниці та області,
про інформаційні платформи з питань грантової діяльності,
про важливість чіткого розуміння мети й актуальності власної грантової пропозиції,
про кошторис, який має властивість змінюватися й уточнюватися,
про такі значущі в грантовій діяльності «до» і «після», коли є реальний результат: екологічна стежинка, оновлена, сучасна й комфортна шкільна бібліотека чи клас робототехніки…
40 хвилин позитиву, різноманітної інформації та практичних порад!
І хоча Zoom-конференція не в змозі повноцінно замінити живе спілкування, щиро вдячні Олегові Миколайовичу за мотивуючу зустріч!

Відеозапис Zoom-конференції