Вебінар на тему «Викладання історії та правознавства в умовах дистанційного навчання: теоретичний та практичний аспект»

23.03.2021

23 березня 2021 року викладачі факультету історії, права і публічного управління Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського провели вебінар на тему «Викладання історії та правознавства в умовах дистанційного навчання: теоретичний та практичний аспект» для вчителів Барського району. Представлені доповіді:
1. Padlet – будь у тренді. Застосування онлайн – сервісу Padlet на уроках історії. /канд. іст. наук, доцент Мельничук Т. А./
2. Тести – робота з Google Forms та оцінювання на базі вебсервісу Google. /канд. іст. наук, доцент Мазур І. В./
3. Онлайн-інструменти для пояснення економічних взаємодій у шкільному курсі «Громадянська освіта». /канд. іст. наук, ст. викл. Вальчук О. І./
4. Із досвіду проведення курсів з підготовки до ЗНО у ВДПУ ім. М. Коцюбинського. /доктор іст. наук, професор Степанчук Ю. С./
5. Нормативно-правове забезпечення освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. / канд. іст. наук, доцент Лапшин С.А/
Під час вебінару були представлені теоретичні аспекти організації дистанційного навчання та практика (платформи) їх застосування. Учасники вебінару отримали запрошення співпраці із освітнім хабом Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського щодо подальшої співпраці.