Зустріч учасників проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя»

29.09.2020

29 вересня 2020 року в освітньому хабі «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася зустріч учасників проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя» з Валентиною Воронецькою, заступником директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 імені М. І. Пирогова Вінницької міської ради». Валентина Володимирівна поділилася досвідом власної грантової діяльно

сті та секретами роботи над реєстраційною карткою проєкту. Невимушене спілкування, ігри, спрямовані на знайомство та командоутворення, веселі й мотивуючі руханки, щирі відповіді спікера й несподівані відкриття студентами своїх прихованих здібностей, і навіть два бліц-гранти, створені й захищені за 15 хвилин, – все це стало новим позитивним досвідом студентської громади. Отож, проєкт розпочався вдало! Дякуємо пані Валентині за неперевершений майстер-клас, а студентам – за неабияку активність. Далі буде!