Актуальні проблеми освітнього менеджменту в контексті євроінтеграційних змін

З 20 по 24 березня 2023 року викладачі кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського запрошують на навчання за програмою «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТНЬОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ЗМІН»

До участі запрошуються:

•  директори закладів освіти;

•  заступники директорів з навчально-виховної, виховної роботи;

•  завідувачі відділень закладів освіти.

Програма повністю відповідає вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21.08.2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27.12.2019 р. №1133). Взято до уваги Типову програму підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти (від 12.10. 2022 р. № 905).

Форма навчання: онлайн

Тривалість: 5 днів

Обсяг програми: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Вартість: 400 грн.

Після завершення навчання слухачам видається сертифікат про підвищення кваліфікації

За довідковою інформацією звертатися за тел. 098 254 12 74 – Московчук Ольга Сергіївна, доктор філософії, старший викладач кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами, модератор проєкту.

Ел. адреса: moscovchuk_olia@ukr.net

Бер 20 - 24 2023