Хто такі «боти». Хороші та погані боти. Як розпізнати бота

Хто такий бот, а хто – троль? Чим вони шкідливі? Що робити, коли фейковий акаунт до тебе «причепився»?

Більшість напевно бачили в коментарях, коли один пише іншому: – Ти бот! або – Політбот!

Як розпізнати бота і не сплутати зі звичайною людиною, як з ботами поводитись, чи вчиняти якісь дії – ми обговоримо ці актуальні питання на тренінгу зі спікеркою Оленою Косовець, кандидаткою педагогічних наук, старшою викладачкою кафедри математики та інформатики факультету математики, фізики і комп’ютерних наук  Вінницького державного педагогічного університет імені Михайла Коцюбинського, викладачкою-методисткою вищої категорії, експерткою з питань навчання людей з порушеннями зорового апарату, тренеркою Центру освіти дорослих, тренеркою грантових програм «Meet and Code»

Подія відбудеться 28 лютого о 15:00 год.

Покликання на реєстрацію

Захід також можна буде переглянути у записі. Покликання на відеозапис надійде на електронні адреси всіх зареєстрованих.

Лют 28 2023