Фінальний етап конкурсу «ʺNotBoxʺ ‒ простір студентських ініціатив»

11.12.2020

11 грудня 2020 року відбувся фінальний етап конкурсу «ʺNotBoxʺ ‒ простір студентських ініціатив».

Нагадаємо, що конкурс проведено в рамках загальноміського проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя» за підтримки Вінницької міської ради на базі центру «Освітній хаб ʺNotBoxʺ» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

12 проєктів було представлено учасниками конкурсу. Різноманіття студентських ідей вражає! Це курси для лідерів покоління Z і реальні можливості працевлаштування майбутніх педагогів улітку, пропозиції щодо облаштування Lounge-зони в хабі «NotBox» і технології для створення інклюзивного освітнього простору в загальноосвітніх школах, розвиток волонтерства і Школа активного відпочинку для дітей дошкільного й молодшого шкільного віку, впровадження інноваційних освітніх ігор і розвиток культури еколого-споживчої поведінки, тренінговий проєкт із профорієнтації для учнів 8-9 класів і дистанційний курс швидкого друку,  облаштування спортивного майданчика й мистецькі заходи на базі освітнього хабу. Абсолютно різні за тематикою, всі проєкти є актуальними. Їх автори (а для переважної більшості це був перший досвід написання грантових робіт) не лише чітко усвідомлюють мету і завдання, план реалізації проєкту й очікувані результати, а ще й переконливо довели це членам журі конкурсу. Доречні запитання й чіткі відповіді, жорсткий таймінг і необхідність працювати в дистанційному форматі – саме так, у практичній діяльності, формуються скіли студентів (дозволимо собі цитувати учасників конкурсу). Підведення підсумків конкурсу заплановано на 15 грудня, проте вже сьогодні від імені оргкомітету дякуємо всім, хто прийняв виклик і пройшов цей непростий шлях: Катерина Шимон, Наталія Пастух, Назар Рзаєв, Наталія Горлова, Олександр Титко, Тетяна Даценко, Євген Пилипенко, Ольга Талалаєва, Діана Гарник, Анастасія Лисак, Аліна Тишківська, Юлія Ольшевська, Вікторія Павлюк, Іван Зарічний, Юлія Удавкова.

А також за активну участь і щиру зацікавленість, уважність, доречні запитання і пропозиції, високу професійну майстерність і просто людське розуміння дякуємо нашому шановному журі:

Мончак Юлії Вікторівні – начальнику відділу молодіжної політики Вінницької міської ради,

Білик Юлії Олегівні – головному спеціалісту відділу виховання та позашкільної роботи Вінницької міської ради,

Загородньому Сергію Петровичу – кандидату педагогічних наук, проректору з науково-педагогічної роботи і міжнародних питань Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,

Бровчак Людмилі Сидорівні – кандидату педагогічних наук, доценту, проректору з науково-педагогічної роботи і соціальних питань Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,

Дрозд Тетяні Михайлівні – кандидату педагогічних наук, керівнику центру «Освітній хаб «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,

Мартинюк Альоні Василівні – керівнику проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя», провідному фахівцеві центру «Освітній хаб «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Чекаймо на підведення підсумків!