#підсумки #січень-лютий

#підсумки #січень-лютий

28.02.2023

Добігає завершення зима. Дуже непрості січень і лютий 2023 року. З повітряними тривогами й неспокоєм в душі. З новинами – й оптимістичними, і трагічними. Але з непохитною вірою в наших захисників і перемогу України. І ми працюємо, навчаємо і навчаємось, гуртуємо навколо хабу «NotBox» освітянську спільноту.

Ми розпочали січень 2023 зі світу краси – інтерактивної виставки творчих робіт студентів і викладачів спеціальності 032 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Ця виставка є на нашій сторінці.

Команда хабу поспілкувалася в дистанційному режимі з авторами української симуляційної коопераційної гри «Світ Громад», адже ця гра зацікавила наших студентів, викладачів, учнів, вчителів, представників інститутів громадянського суспільства. І вже цьогоріч представники освітнього хабу провели 3 ігрові сесії для дорослих і 6 для студентської та учнівської спільноти на базі хабу та закладів загальної середньої освіти: Вінницьких ліцеїв №№ 1, 2, 4, 9, 35, Вінницького міського палацу дітей та юнацтва.

Щоразу ми переконуємося в тому, наскільки дієвими є ігрові технології в сучасній освіті. Так з’явилася ідея курсу «Ігрофікація: навчаємо і навчаємось разом». Він буде продовжений надалі. Переглядайте наші анонси!

Золоте правило роботи хабу – враховувати запити різних цільових авдиторій.

Саме тому викладачі кафедри української мови ініціювали проведення низки вебінарів «Готуємося до національного мультипредметного тесту: українська мова крок за кроком». 5 вебінарів, присвячених розділам навчальної програми, зібрали численне зацікавлене учнівство.

А викладачі факультету іноземних мов не лише презентували посібник з медіаграмотності, інтегрований у викладання англійської мови «The curriculum for teaching English through Media Literacy», а ще й подарували вчителям – учасникам вебінару його електронний примірник.

Ми гостро відчуваємо, як важлива нині наша інформаційна обізнаність, тому на запит Центру освіти дорослих Вінницької міської територіальної громади на базі освітнього хабу «NotBox» створено і впроваджується курс «Медіаграмотність і безпека у кіберпросторі». 4 онлайн-тренінги відбулися в лютому, триватиме він і надалі.

А ще від події до події – ґрунтовна робота щодо підготовки подальших заходів. Березень здивує різноманітністю тем! Анонси вже розміщено на нашій сторінці.

Отож, приєднуйтесь! Хай весна 2023 дарує нам тепло й добрі новини!

Пошук

Останні події

Архіви

Категорії