Літня школа «Science Communication»

Літня школа «Science Communication»

17.06.2023

З 11 по 17 червня представниця Освітнього хабу «NotBox» ВДПУ ім. М. Коцюбинського, Альона Мартинюк, мала нагоду долучитися до участі у Міжнародній літній школі «Science Communication» (Познань, Польща), організованій Університетом імені Адама Міцкевича за підтримки Національного центру досліджень і розвитку (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju).

Перший день школи розпочався з вітального слова проректора з міжнародної співпраці Університету імені Адама Міцкевича, проф. Рафала Вітковські. Директорка міжнародного офісу, Йоанна Барщ, розповіла про роботу університету та його структуру. Учасниці ознайомилися з EPICUR Consortium (European Partnership for an Innovative Campus Unifying Regions) та прослухали лекцію «Вступ до наукової комунікації» (Introduction to Science Communication).

Наступного дня Ева Рускам, представниця Університету імені Альбрехта Людвіга (Фрайбург, Німеччина), розповіла про наукову комунікацію в контексті німецьких університетів та запропонувала учасницям створити та представити власні проєкти наукової комунікації для різних вікових груп. Завершенням другого дня стала презентація «Фестивалю науки і мистецтва в Познані» від  докторки Анни Млинарчик.

У середу говорили про створення подкастів та важливість документальних фільмів, а також розглянули усну історію як приклад наукової комунікації.

Упродовж четвертого дня дізналися про роботу відділу Billingualism Matters@Poznan від проф. Анни Бялас. А доктор Марчін Марковіч та доктор Томаш Скірецький розповіли про фестиваль «The Long Night of Anglicists» та інші активності, спрямовані на популяризацію англійської мови серед студентів та молоді.

Протягом останнього дня учасниці мали нагоду відвідати студії відео- та звукозапису УАМ і записати власне відео або ж подкаст. Захоплюючою та цікавою була й прогулянка містом Познань. Завершальним етапом Міжнародної літньої школи «Science Communication» стало вручення сертифікатів.

Пошук

Останні події

Архіви

Категорії