Гра «Світ громад»

Гра «Світ громад»

18.01.2022

Гра «Світ громад» ‒ це круто! Саме до такого висновку одностайно прийшли студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (і не лише студенти), які вирішили саме так, у дружньому колі, відсвяткувати 17 листопада Міжнародний день студентів.
Уявна громада з багатообіцяючою назвою «Розвиток» виправдала очікування й досягла «п’ятірки» у привабливості, що було вкрай непросто. Але співпраця свідомих громадян творить майже неможливе!
На студентів чекали інсайти: вже відомі терміни «інструменти розвитку громади», «комунальна власність», «стратегічне планування», «децентралізація», «фонд громади» набули абсолютно конкретного змісту.
Кого обрати мером? Які навички «прокачати» насамперед? Як не скоритися під тиском життєвих обставин? В обговоренні знайшлися конструктивні відповіді. І це важливо для студентів, адже попри різні характери, цілі, соціальні ролі маємо навчитися взаємодіяти в громаді.
Команда освітнього хабу «NotBox», як організатор гри, висловлює вдячність:
– Владиславу Кривешку, старості Вінницько-Хутірського старостинського округу. Ваш професійний досвід дуже доречно поєднав гру і дійсність! І взагалі дякуємо, що в своєму робочому графіку вже вкотре знаходите час на спілкування зі студентами, майбутніми управлінцями.
– Оксані Дубенець, членкині ГО «Центр Поділля-Соціум», адміністраторці Центру освіти дорослих, досвідченому гравцю й мудрому пораднику в «Світі громад»,
– Юлії Рімші, Аліні Драчук, Артему Круцю, студентам факультету права, публічного управління й адміністрування. Сподіваємось, що ваша активність і зацікавленість стане каталізатором для студентських груп факультету й університету.
І, безперечно, ми вдячні ректору університету Наталії Іванівні Лазаренко за постійну підтримку ініціатив команди хабу!
Наступні новини – вже завтра. «Світ громад» підкорюватимуть студенти факультету математики, фізики, комп’ютерних наук і технологій. До зустрічі!

Пошук

Останні події

Архіви

Категорії