18.01.2021

Викладачі кафедри початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського провели для педагогів-практиків м. Бара і Барського району ІІ міні-симпозіум “Психолого-педагогічні та методичні засади формувального оцінювання в умовах Нової української школи”, в якому взяли участь понад 80 учителів.

Із змістовними доповідями виступили спікери (доценти Кіт Г.Г., Любчак Л.В., Григорович О.П., Імбер В.І., Родюк Н.Ю.; асистент Добровольська Р.О., студентка магістратури Бобровська А.В.). У рамках симпозіуму було намічено перспективи для подальшої співпраці. Також Дрозд Т.М. презентувала напрями роботи «Освітнього хабу ʺNotBoxʺ» Педуніверситету.

Щиро дякуємо за співпрацю директору Федику С.М. та педагогічного колективу Барського ліцею №2 за плідну співпрацю, готовність до партнерської взаємодії. Дякуємо всім учасникам!