Освітній табір «Vin Boot EduCAMP – 2021»

20.08.2021

Традиційно в серпні відбуваються заходи для педагогічних працівників, що стають мотиваційною та методичною передмовою до нового навчального року. Другий рік поспіль такі події збирають педагогів у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.
З 17 по 20 серпня 2021 року Педуніверситетом у партнерстві з Департаментом освіти Вінницької міської ради й КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» проведено перший у Вінниці освітній табір «Vin Boot EduCAMP – 2021». Вперше організаторами запропоновано формат, завдяки якому кожен педпрацівник закладу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти мав можливість стати учасником фахових та загальнопедагогічних експертних панелей.
Зокрема, на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулося 17 офлайн-заходів та 11 вебінарів, учасниками яких стали керівні кадри закладів освіти, професійні спільноти вчителів початкових класів, української мови та літератури, іноземних мов, зарубіжної літератури, освітньої галузі “Суспільствознавство”, математики, фізики та астрономії, інформатики, хімії, біології, основ здоров’я, художньо-естетичного циклу, трудового навчання, вихователів та асистентів вихователів ЗДО, музичних керівників, вчителів-логопедів та тифлопедагогів, практичних психологів ЗЗСО та ЗДО, соціальних педагогів, шкільних бібліотекарів.
45 найініціативніших науково-педагогічних працівників, що представили всі факультети й інститут Педуніверситету, провели фахові експертні панелі.
До роботи долучилися й представники управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області, запропоновувавши для обговорення, безперечно, важливу тему сьогодення: «Як розбудувати в школі систему забезпечення якості освіти?».
За технічну підтримку проведених заходів висловлюємо щиру вдячність інформаційно-обчислювальному центру Педуніверситету.
Висвітлення подій знайшло широке відображення у соціальних мережах. Так, у Фейсбуці з’явилися численні дописи, в яких йдеться про зміст заходів та враження учасників. Радіємо, що освітня взаємодія стала позитивною та корисною для всіх задіяних сторін.
Усі педагогічні працівники, що відвідали 3 експертних панелі, отримають безкоштовні сертифікати про підвищення кваліфікації.
За бажанням, учасники заходів можуть зайти на сайт освітнього хабу «NotBox» та заповнити анкети зворотного зв’язку за покликанням. Будемо вдячні за побажання та конструктивні пропозиції, адже саме з їх урахуванням плануватиметься подальша робота освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Бажаємо усім натхненного, цікавого, результативного навчального року!