Підписання Декларації про співробітництво з Громадським об’єднанням старшокласників «Лідер» Вінницької міської територіальної громади

19.01.2022

19 січня 2022 року в освітньому хабі «NotBox» за ініціативи Ради студентського самоврядування факультету права, публічного управління та адміністрування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було підписано Декларацію про співробітництво з Громадським об’єднанням старшокласників «Лідер» Вінницької міської територіальної громади.

Значущість такої події для університету, закладів загальної середньої освіти й нашого міста взагалі підкреслили у вітальних словах:

Аліна Драчук – голова Ради студентського самоврядування факультету права, публічного управління та адміністрування,

Софія Квят – голова Громадського об’єднання старшокласників «Лідер»,

Олександр Іванович Яременко – декан факультету права, публічного управління та адміністрування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,

Наталія Василівна Перекрестенко – начальник відділу виховання та позашкільної роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Особливо значущим є те, що задекларовану співпрацю молодь відразу стала втілювати практично. Так, студенти разом з учнями зіграли в «Світ Громад» і переконалися, що сучасна симуляційна гра здатна об’єднати, налагодити комунікацію, показати наочно, чим живе громада і наскільки важливою є не лише роль лідера, а позиція свідомих громадян.

Дякуємо студенткам факультету права, публічного управління та адміністрування Вікторії Дорош та Ользі Московець, які спробували себе в ролі ведучих гри. Вітаємо із вдалим дебютом! За організаційну підтримку ігор висловлюємо вдячність ГО «Центр Поділля-Соціум».

Також сьогодні молодіжні лідери окреслили найближчі плани щодо проведення гри «Світ Громад» для шкільних команд та навіть організації турніру, зустрічі в Педуніверситеті під час весняних канікул. Натхнення, позитив, активність, якими була сповнена зустріч, переконують, що нашій молоді все під силу. Отож, слідкуйте за новинами!