Підписання Меморандуму про партнерство (DVV International)

07.10.2020

7 жовтня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про партнерство між Вінницькою міською радою, Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні та Громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» про розвиток неформальної освіти у Вінницькій ОТГ.

За ініціативи ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталії Лазаренко до цього заходу долучилися також представники Педуніверситету. Відтак Центр Освіти Дорослих у Вінницькій громаді буде створено на базі офісу громадської організації «Центр Поділля-Соціум», освітнього хабу ʺNotBoxʺ ВДПУ та міських бібліотек.

Керівництво DVV International, а саме регіональна директорка Беттіна Бранд та директор офісу в Україні Олег Смірнов разом із головою правління ГО «Центр Поділля-Соціум» Сергієм Проценком та заступником голови ГО Анною Моргун відвідали Вінницький державний педагогічний університет, ознайомилися з технічними й організаційними можливостями освітнього хабу. Гості були щиро вражені сучасним, комфортним зовнішнім виглядом хабу ʺNotBoxʺ, із зацікавленням долучилися до обговорення перспективних напрямів спільної діяльності. Про здобутки університету розповів перший проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Гусєв, на екскурсію по хабу присутніх запросила його керівник Тетяна Дрозд.

Пані Беттіна Бранд та прес-секретар ректора ВДПУ Ярослава Пилипенко пригадали спільні заходи, проведені впродовж останніх років на базі університету й висловили сподівання, що нинішній день стає точкою відліку подальшої плідної співпраці.