Презентація проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя»

Презентація проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя»

23.09.2020

23 вересня 2020 року в освітньому хабі «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася.

Проєкт реалізується за підтримки Вінницької міської ради та має на меті активізацію діяльності хабу та навчання студентів основам грантової діяльності.

Враховуючи карантинні обмеження, до участі наживо долучилися 10 студентів, разом із тим підписники сторінки ВДПУ в Інстаграмі мали можливість переглянути пряму трансляцію події. З вітальним словом до студентства звернулася ректору університету Н. І. Лазаренко. Також Наталія Іванівна відзначила автора назви «NotBox» Анастасію Лисак, студентку 3-го курсу факультету фізичного виховання і спорту, та вручила їй символічний подарунок – повербанк із логотипом хабу.

Студенти отримали також подарунок від відділу молодіжної політики Вінницької міської ради – тематичну настільну гру про наше місто «Вінницький пан». Вручила його й побажала успіхів у реалізації проекту представник відділу Людмила Старушко.

Гостей радо приймала команда хабу: про основні напрями діяльності розповіла Тетяна Дрозд, зміст і завдання проєкту розкрила Альона Мартинюк.

Детальніше про подальші події – у вкладці «Анонси» на сайті хабу за адресою notbox.vspu.edu.ua.

Охочих взяти участь у проекті просимо надіслати інформацію про себе на пошту hubnotbox@gmail.com.

Пошук

Останні події

Архіви

Категорії