Продовження проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя»

11.11.2020

Гостею проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя» стала Климчук Наталя Валентинівна, директор комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради».

Учасники проєкту знову змогли переконатися, що кожен досвідчений грантрайтер має свої неповторні особливості. Так, пані Наталя, послуговуючись конкретними прикладами, розповіла, як моніторити актуальність теми в поточний момент. Й не менш важливо підкреслити новизну своєї ідеї. Ще одна родзинка: спочатку побачити бажаний кінцевій результат, а потім вибудувати проєкт, який призведе до нього.

Натхнення, сміливості й нового досвіду побажала Наталя Валентинівна студентам – учасникам проєкту. Навзаєм, новій вінницькій гімназії бажаємо єдності форми й змісту: нехай сучасний, комфортний простір стане рідним для численної педагогічної, учнівської, батьківської родини. Успіхів 24 гімназії!