Продовжено роботу проекту «Студентський хаб – старт молодого вчителя»

06.10.2020

6 жовтня 2020 року в освітньому хабі «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського учасники проєкту «Студентський хаб – старт молодого вчителя» продовжили огляд грантових конкурсів місцевого рівня, детально розглянули установчі матеріали конкурсу соціально-культурних проєктів Вінницької міської ради й розпочали роботу над власною реєстраційною формою проєкту.

Попри серйозність поставлених завдань, студенти різних факультетів мають можливість ближче познайомитися, згуртуватися й просто покращити настрій у дощову осінню погоду.

«Гарно провели час. Дуже інформаційно», «Чудові люди, приємна атмосфера, прекрасно проведений час», «Море позитивних емоцій», «Я зрозуміла, що це моє, адже мені цікаво», «Це було драйвово!», «Неймовірне бажання брати більше участі в проєктах і житті хабу», – такі відгуки учасників проєкту окрилюють. Далі буде!