Продовжено роботу секційних засідань серпневої конференції

26.08.2020

На базі освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було продовжено роботу секційних засідань серпневої конференції педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вінницької міської ОТГ. До участі у вебінарах долучилися керівники шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів, історії та правознавства, фізики, біології, зарубіжної літератури та мов національних меншин, основ здоров’я, фізичної культури. Також до нашої віртуальної аудиторії доєдналися голови методоб’єднань шкільних бібліотекарів, практичних психологів, класних керівників 1-4 і 5-11 класів, вихователів груп раннього віку, молодших, середніх і старших груп ЗДО.
Варто відзначити, що учасниками вебінарів стали також керівні кадри міських шкіл і дитячих садочків: директори ЗЗСО, заступники з навчально-виховної та виховної роботи, завідувачі ЗДО.
Три лінійки загальною кількістю 20 вебінарів!
І хоча проведення заходів у дистанційному форматі потребує технічного вдосконалення, їх науково-методичний зміст, глибоке висвітлення викладачами запропонованих актуальних, проблемних питань та активний зворотній зв’язок з учасниками є переконливим свідченням того, що співпраця Педуніверситету, методичної служби й освітян міста – перспективний напрям розвитку.