Засідання круглого столу «Форсайт розвитку математичної та інформатичної освіти на Вінниччині і в Україні»

19.11.2020

19 листопада 2020 року на базі освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулося засідання круглого столу «Форсайт розвитку математичної та інформатичної освіти на Вінниччині і в Україні». Модератором зустрічі стала кафедра математики та інформатики. Спікери заходу:

Клочко Ігор Якович, учитель-методист, викладач математики Вінницького центру освітніх технологій, переможець ІІ (обласного) та фіналіст ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»,

Музика Олександр Леонідович, переможець Всеукраїнської олімпіади з педагогіки, кращий студент ВДПУ (2004-2005 років), випускник фізико-математичного факультету (Інституту перспективних технологій, економіки та фундаментальних наук) ВДПУ імені Михайла Коцюбинського (2005 року).

Про неординарність спікерів свідчили й теми виступів: «Математика та мистецтво життя» й «Чи є життя після фізмату?»

Зустріч відбулася в змішаному форматі. У зв’язку з карантинними обмеженнями наживо спілкуватися зі спікерами змогли близько 10 осіб; 100 охочих, а серед них викладачі, студенти, вчителі Вінницьких шкіл були на зв’язку онлайн. Технічні можливості Meet-конференції не дозволили приєднатися більшій кількості людей, хоча був такий попит!

Натхненні слова спікерів, численні приклади, щире вболівання за розвиток математичної освіти й конкретні пропозиції та поради ще раз переконали нас у правильності обраного хабом шляху: це дійсно неформальне спілкування, щире, двосторонньо зацікавлене, що стає рушійною силою позитивних змін.

До участі в заході у повному складі долучилася адміністрація університету. І це найкраще свідчення того, що освітні ініціативи знаходять належну підтримку.

Успіхів вам, шановні математики! А також фізики, лірики, уся численна громада освітян!